Rukavice máčené šité

NN0343
Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

1st NITRIX

Bezešvé nylonové rukavice máčené v elastické nitrilové pěně. Podšívka Polar fleece. Ideální pro práci v chladících boxech a pro venkovní použití. Pružná manžeta se zapínáním na suchý zip.
361,79 Kč s DPH

ACTIVARMR HYCRON 27-905

Rukavice vyrobené technologií Ansell Grip Technology™, Nitrilové povrstvení v dlani a na hřbetu a s podšívkou z polybavlny.
77,44 Kč s DPH

Ansell 15-554 PVA

Červené rukavice šité z dvouvrstvého bavlněného úpletu, máčené v PVA, s odolností proti rozpouštědlům, vysokou mechanickou odolností, v celkové délce 35,5 cm. Nevhodné pro práci s vodou a vodními roztoky.
619,52 Kč s DPH

Ansell 47-402 Hylite

71,39 Kč s DPH

ATER

Rukavice šité z bavlněného úpletu, polomáčené v silnější vrstvě nitrilu (protismykový úchop) a elastická pletená manžeta zabraňující průniku nečistot. Jsou určené pro prácí s abrazivními materiály v silně zaolejovaném prostředí.
90,75 Kč s DPH

BORIN

Rukavice šité z bavlněného úpletu, máčené v silnější vrstvě nitrilu (protismykový úchop) a široká manžeta s možností převlečení přes oděv. Jsou určené pro prácí s abrazivními materiály v silně zaolejovaném prostředí.
112,53 Kč s DPH

COOT

Rukavice šité z bavlněného úpletu, s protiskluzovým povrchem, pružným nápletem na zápěstí a máčenými dlaněmi a prsty v kaučuku.
39,93 Kč s DPH

COOT s blistrem Normal

41,14 Kč s DPH

DUBIUS

Rukavice šité z bavlněného úpletu, máčené v silnější vrstvě nitrilu (protismykový úchop) a elastická pletená manžeta zabraňující průniku nečistot. Jsou určené pro prácí s abrazivními materiály v silně zaolejovaném prostředí.
89,54 Kč s DPH