Polokošile

NN010502
Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

ARRAN HV polokošile s dlouhým rukávem

pánské HI-VIS antistatické polo tričko s dlouhým rukávem; odolné vůči plameni; dobrá regulace odvodu vlhkosti a antibakteriální úprava proti zápachu; segmentované tištěné reflexní pruhy okolo hrudi, rukávů a přes ramena; zapínání na druky kryté légou.
4 174,50 Kč s DPH

BANAR polotričko s krátkým rukávem

pánské polotričko s krátkým rukávem, zapínání na 3 knoflíčky, límec a rukávy zakončené žebrovým úpletem.
223,85 Kč s DPH

CADIZ HV polokošile

pánská full Hi-Vis polokošile s retroreflexními pruhy přes ramena a v bocích, zapínání na 3 knoflíky, 1 náprsní kapsička, žebrovaný límeček a lemy rukávů
638,88 Kč s DPH

CASBAS HV polokošile dl. rukáv

HI-VIS polokošile s dlouhým rukávem; ventilační síťovina v podpaží; tištěné reflexní pruhy; anti mikrobiologický materiál.
2 507,12 Kč s DPH

DHANU

Kvalitní unisexová polokošile z materiálu double pique (jemnější úplet). Zpevňující ramenní páska. Límec a rukávy zakončeny žebrovým úpletem. Transparentní knoflíky v barvě materiálu. Vhodné pro potisk a výšivku, 190 g/m2.
226,27 Kč s DPH

ELGIN ARC polokošile dl.rukáv

3 627,58 Kč s DPH

FORBES polokošile s dlouhým rukávem

pánské polo tričko s dlouhým rukávem s ochranou proti tepelnému účinku elektrického oblouku; antistatické; prodyšný materiál s antibaktriální úpravou.
2 935,46 Kč s DPH

GARAT HV polokošile dl.rukáv

pánské HI-VIS polo tričko s dlouhým rukávem; odolné statické elektřině, teplu a UV slunečnímu záření; tištěné reflexní pruhy přes ramena, hruď a rukávy.
3 879,26 Kč s DPH

JAEN HV polokošile

pánská full Hi-Vis polokošile s retroreflexními pruhy přes ramena a v bocích, zapínání na 3 knoflíky, 1 náprsní kapsička, žebrovaný límeček a lemy rukávů
601,37 Kč s DPH