pro bezpečnost Vašich zaměstnanců

Ochranné pomůcky DubenRiess facebook ikona
Právě se nacházíte: O nás

O nás

Firma DUBEN&RIESS – ochranné pracovní pomůcky

Ve světě pracovních oděvů a pomůcek se pohybujeme již od roku 2001.

Specializujeme se na komplexní servis a dodávku ochranných pracovních oděvů, pomůcek, profesionálního ručního nářadí a reklamních předmětů pro velké i malé firmy, velkoobchody, sítě prodejen a živnostníkům různého zaměření.

Naše pracovní pomůcky zajišťují maximální bezpečí a pohodlí v různých odvětvích a splňují potřebné normy dle české legislativy.

Ochranné pracovní pomůcky dodáváme do potravinářského, chemického, farmaceutického, zemědělského, stavebního, strojního, automobilového a textilního průmyslu.

Poskytujeme profesionální servis dodávek komplexního sortimentu ochranných pracovních pomůcek v České republice.

Klademe velký důraz na individuální přístup a kvalitu poskytovaných služeb dle potřeb našich zákazníků.

V našem sortimentu najdete zástupce předních světových značek:

ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess ochranné pomůcky DubenRiess

Zastupujeme i české výrobce a ruční šicí dílny, které zaměstnávají zdravotně postižené pracovníky. Při spolupráci s námi podpoříte osoby tělesně i mentálně postižené.

Proškolení obchodní zástupci Vám pomohou s výběrem vhodných ochranných pomůcek, doporučí správnou volbu oděvů dle Vašich požadavků a zakázku osobně doručí na provozovnu.

Kontakty na obchodní zástupce

Najdete nás na

Ochranná pomůcka DubenRiess na facebooku

Rychlý kontakt

Telefon:
+420 734 855 956
Email: prodej@duben-riess.cz

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Zpět nahoru

Pár slov o DUBEN&RIESS

Pohybujeme se ve světě pracovních oděvů a pomůcek již od roku 1996.

Specializujeme se na komplexní servis a dodávku ochranných pracovních oděvů, pomůcek, profesionálního ručního nářadí a reklamních předmětů pro velké i malé firmy, velkoobchody, sítě prodejen a živnostníkům různého zaměření.

Více o společnosti

2014 © Všechna práva vyhrazena. +420 734 855 956 , E-mail: prodej@duben-riess.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zde najdete kompletní informace o zpracování osobních údajů